13294.
260. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 000 HUF
Colligatum kötet. Ferenczi Sándor: Lelki problémák a pszichoanalízis megvilágításában. Bp., 1918, Dick Manó. 150 p. Ferenczi Sándor: Lélekelemzés. S. Freud előszavával. Bp., é.n., Dick Manó. 93 p. Sigmund Freud: Három értekezés a szexualitás elméletéről. Fordította Ferenczi Sándor. Bp., 1915, Dick Manó. 91 p. S. von. Ferenczi: Hysyterie und Pathoneurosen. Wien, 1919, Internationalischer Psychoanalytischer Verlag. 79 p. Sigmund Freud: Über Psychoanalyse. Wien, 1919, Franz Deuticke. 62 p. Korabeli aranyozott félvászonkötésben, a gerinc hosszanti irányban felszakadt, sérült.