13295.
260. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
De Kruif: Bacillusvadászok. Ford.: Detre László. Bev.: Entz Béla. Magyar vonatkozásokkal kiegészitette: Győry Tibor, Bálint Nagy István. Bp., 1933, Gutenberg. Kiadói aranyozott félvászonkötésben. A gerinc felső részén kis szakadással.