13411.
260. Closed Online auction
Books: Science and technology
2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Lehmann Alfréd: Babona és varázslat a legrégibb időktől a jelen korig. Ford. Ranschburg Pál. II. kötet. Bp. 1900, Természettudományi Társ. 412 p. 65-66. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben.