5 000 HUF
Korunk szava. Aktív katolikus orgánum. Fel. szerk. Széchényi György. Szerk. Aradi Zsolt, Balla Borisz. Teljes, 1935-ös ötödik évfolyam. Bp., 1935, Laptulajdonos Széchényi György. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben.