6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Művészet. 1909. VIII. évfolyam. Szerkeszti: Lyka Károly. Teljes évfolyam! Bp., 1909, Singer és Wolfner. 423 p. Kiadói, gerincén kissé kopottas egészvászon-kötésben, szép állapotban.