1867 Kertészgazda s a nép kertésze, egyetemes gazdászati és kertészeti képes hetilap. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 3. évf. 43. sz. Pest, Emich Gusztáv. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal.
1867 Kertészgazda s a nép kertésze, egyetemes gazdászati és kertészeti képes hetilap. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 3. évf. 47. sz. Pest, Emich Gusztáv. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal.
1875 Az "Erdélyi Gazda" c. folyóirat 8 egymást követő száma 1875 augusztusa és októbere között. Hetedik év, 34-41. számok. Néhol kisebb szennyeződés, sérülés.
1876 Törvényhatósági bizottsági hirdetmény az esedékes közgyűlés időpontjának változásáról Deák Ferenc tiszteletére tartott gyászmise miatt. Kis hiánnyal. 34x21 cm.
1879 Festzug zur fünfundzwanzigährigen Vermählungsfeier des allerhöchsten Kaiserpaares veranstaltet von der Haupt-und Residenzstadt Wien April 1879. Erinnerungs-Blätter nach den Original-Entwürfen des Professors Hanns Makart. Szakadt fedőborítóval egyébként jó állapotban, 25x45cm
Orvosi Hetilap. Honi s külföldi gyógyászat és kórbuvárlat közlönye. Szerkeszti: Markusovszky Lajos. Huszonötödik évfolyam. Pest. Khór és Wein. 1881-es évfolyam összes száma egybekötve.