24 000 HUF
62,18 EUR, 68,57 USD
Magyarország művészeti emlékei. I-III. Szerk.: Gerevich Tibor. Bp. 1938-1939. Műemlékek Orsz. Biz. Kiadói, kopottas, gerincén sérült félbőrkötésben.