14090. 261. Closed Online auction Books: History
1 000 HUF
0 HUF
Marczali Henrik: Nagy Képes világtörténet. 7. kötet, Ujkor. Bp., é.n., Franklin-Révai. A reformatio kora. Kiadói aranyozott félbőrkötésben, kissé sérült gerinccel.
Photo of the item taken by : sass_melinda