Dr. Siklóssy László: A magyar sport ezer éve I-III. Bp., 1927-1929, Országos Testnevelési Tanács. Kiadói egészvászon kötés, kötetenként változó, kissé kopott állapotban.
Huber Alfonz: Ausztria története. Átdolg. Baróti Lajos. Átnézte Pauler Gyula. II-III. köt. Bp. 1901. MTA. Korabeli aranyozott félvászonkötésben. A harmadik kötet címlapja, illetve első néhány lapja sérült.
Dr. Nicholas Móricz: The Fate of the Transylvanian Soil (Az erdélyi föld sorsa. Az 1921. évi román földreform). Bp., 1934, Society of the Transylvanian Emigrants. Kiadói foltos, elszíneződött egészvászon-kötésben, két térképmelléklettel. A 25. oldaltól felvágatlan. / Stained cloth-binding, two cartograms included.
Márki Sándor - Marczali Henrik: Egyetemes és hazai történelem. VI. köt. Magyarország története. Második rész. Bp., 1912. Athenaeum. Aranyozott, dombornyomásos kiadói egészvászon-kötésben, a gerinc sarkainál enyhe sérüléssel.
A Pesti Hírlap Könyvtára: Az ezeréves Magyarország. 1200 oldalon 1031 mélynyomású fényképpel és képpel, két színes térképmelléklettel és 82 szövegközti térképpel. Bp, 1939, A Pesti Hírlap Rt. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
A műveltség könyvtára. Marczali Henrik: Magyarország története. Második rész. Bp., 1911. Athenaeum. Aranyozott, dombornyomásos kiadói félvászon-kötésben, a gerinc sarkainál enyhe sérüléssel.