Corpus Juris Hungarici, seu Decretum Generale, inclyti Regni Hungariae, Partiumque eidem annexarum inn tres tomos distinctum. Nun denuo Recussum, Omnibusque Novellis, Articulus, quae in Prioribus Editonibus Deerand adauctum. Tyrnaviae, 1696, Typis Academicis per Joannem Andream Hörmann. Tomus primus. (26)+139+(4)p. Hozzákötve: Tomus secundus, continens decreta et constitutiones, et articulos regum...
Dr. Szokolay Leó: Jogi alapismeretek a szociális munkában. Szendy Károly Budapest székesfőváros polgármestere előszavával. Bp., 1944, szerzői kiadás. 431 p. Korabeli, jó állapotú, aranyozott félvászonkötésben. Ritka!
Wenzel Gusztáv: Az 1848. előtti magyar magánjog. Tekintettel újabb átalakítására. Bp., 1885. Egyetemi Nyomda. XX+422 p. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Felvágatlan példány.
Wenzel Gusztáv: A magyar magánjog rendszere. Harmadik kiadás. I. kötet. Bp., 1879. Egyetemi Nyomda. XX+422+8 p. Korabeli, jó állapotú egészvászon-kötésben, tulajdonosi matricával. A hátsó borítótáblán apró sérülés.
Korbuly Imre: Magyarország közjoga illetőleg magyar államjog rendszere. Bp., 1871, Eggenberger. 461 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben, a táblán kis foltokkal.
1876-iki Váltó-törvény, valamint Igazságügyministeri rendelet a váltótörvény életbeléptetése és a váltóügyekben követendő eljárás szabályozása tárgyában. Bp., 1876, Ráth Mór. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben, tulajdonosi bejegyzéssel. A hátsó borítótáblán nagy felületen ragasztásnyomok.
A Magyar Büntető Törvénykönyv a bűntettekről és vétségekről, a kihágásokról, valamint Függelék két kötetben. Egybekötve. Bp, 1878-1880. Ráth Mór. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben.
dr. Angyal Pál: A magyar büntetőjog tankönyve. I-II. Bp., 1920, illetve 1915. Athenaeum. Korabeli kopottas, sérült félvászon-kötésben. Az első kötet ázott, emiatt hátsó részében több helyütt foltos, a lapok kis részben hullámosak. Ez a kötet későbbi kiadásból való, bár terjedelemre szinte teljesen megegyezik a korábbi kiadásokkal.