3 000 HUF
1876-iki Váltó-törvény, valamint Igazságügyministeri rendelet a váltótörvény életbeléptetése és a váltóügyekben követendő eljárás szabályozása tárgyában. Bp., 1876, Ráth Mór. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben, tulajdonosi bejegyzéssel. A hátsó borítótáblán nagy felületen ragasztásnyomok.