1 000 HUF
A kereskedelmi törvény. 1875. évi XXXVII törvénycikk. 240 p. Hozzákötve: A kereskedelmi törvény életbeléptetésére vonatkozó ministeri szabályrendeletek. 56 p.; valamint 1876-iki váltó-törvény. 62p. Bp., 1875-76, Ráth Mór. Korabeli kopottas-sérült félvászonkötésben, két lap kis részben hiányos.