14044. 261. Closed Online auction Books: Law
3 000 HUF
0 HUF
Dr. Bozóky Alajos: Institutiók. Római magánjog. Bp., 1875, Franklin. 498 p. Korabeli, aranyozott gerincű, igényes egészvászon-kötésben. Tulajdonosi matricával.
Photo of the item taken by : sass_melinda