4 000 HUF
dr. Angyal Pál: A magyar büntetőjog tankönyve. I-II. Bp., 1920, illetve 1915. Athenaeum. Korabeli kopottas, sérült félvászon-kötésben. Az első kötet ázott, emiatt hátsó részében több helyütt foltos, a lapok kis részben hullámosak. Ez a kötet későbbi kiadásból való, bár terjedelemre szinte teljesen megegyezik a korábbi kiadásokkal.