Dr. Angyal Pál: Szemérem elleni buntettek és vétségek. A magyar büntetojog kézikönyve XIV. Bp., 1937, Attila nyomda 192 p. Korabeli, amatőr vászonkötésben. Az eredeti papírborító beragasztva.
Az új váltóeljárás. A váltóügyekben követendő eljárást szabályozó eljárást szabályzó igazságügyi ministeri rendelet. Budapest, Eggenbereger. Kissé foltos kiadói egészvászon kötésben.
A kereskedelmi törvény. 1875. évi XXXVII törvénycikk. 240 p. Hozzákötve: A kereskedelmi törvény életbeléptetésére vonatkozó ministeri szabályrendeletek. 56 p.; valamint 1876-iki váltó-törvény. 62p. Bp., 1875-76, Ráth Mór. Korabeli kopottas-sérült félvászonkötésben, két lap kis részben hiányos.
Magyar Törvénytár. Corpus Juris Hungarici. 1898. évi törvényczikkek. Jegyzetekkel ellátta Dr. Márkus Dezső kir. törvényszéki bíró. Bp., 1899, Franklin. Kiadói kopottas-sérült félbőrkötésben.
Berryer válogatott törvényszéki beszédei. Fordította Tóth Lőrinc. Bp., 1887, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott állapotban, pecsételt ex libris-szel.