1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Cholnoky Viktor: Kaleidoszkop. Első kiadás! Bp., 1914, "Az Élet" Irodalmi Nyomda Rt. (Révai bizomány). Kiadói aranyozott félbőrkötésben, enyhe sérüléssel a gerinc alján.