3 000 HUF
Jósika Miklós: Klára és Klári. Regény az Anjou-királyok korából. Bp., 1896. Franklin. 335 p. Hozzákötve: Jósika Miklós: A mi késik, nem múlik. Bp., 1897, Franklin. 296 p. (Jósika Összes Munkái) Kiadói (Aufrecht és Goldschmied feliratú), kopottas, festett, aranyozott egészvászon kötésben.