14610. 261. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Mocsáry Béláné Fáy Mária: India és Ceylon. Úti jegyzetek. Bp., 1899, Athenaeum. Dedikált. Kiadói egészvászon kötés, előzéklap kijár, kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván