3 400 HUF
8,81 EUR, 9,71 USD
Rákóczi album. II. Rákóczi Ferenc és kurucai. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Hornyánszky V. CS. és Kir. Udvari Könyvnyomdája. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon kötés, illusztrált, kopottas állapotban.