4 800 HUF
12,44 EUR, 13,71 USD
Tóth Kálmán összes költeményei. Bev. Endrődi Sándor. 1-2. köt. Bp., 1902, Lampel. Kissé kopott, díszes, szecessziós vászonkötésben, a címlapok sérültek, egyébként jó állapotban.