3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Verne Gyula: Senki fia. Ford. Gaál Mózes. Egyedül jogosított képes kiadás. Bp., 1924, Franklin. 414 p. Kiadói, festett, piros félvászon-kötésben. Borítótábla sarkain kopottas. Az előzéklapon egy nagyobb részt leragasztottak.