2 000 HUF
Vitéz Várady Károly(szerk.): Csonka-Magyarország közigazgatási helységnévtára 1940. Hetedik bÅ‘vÃtett kiadás. Bp., 1940, Hornyánszky Viktor. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.