Books: Other rarities Number of items: 294
1292951
14605
261
Other collectibles
Egyetemes Regénytár. Mikszáth Almanach az 1916. évre. Szerkeszti Herczeg Ferenc. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói szecessziós, festett egészvászon Gottermayer-kötésben
1 600 HUF
1293031
14606
261
Other collectibles
Dr. Prém József: Idegen szavak szótára. Bp., é.n, Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon-kötésben.
1 600 HUF
1273841
14607
261
Other collectibles
Horváth Antal: Az évszázad mérkőzése 6:3. A nagy esemény 50, évfordulójára írta - - a kiváló riporter Szepesi György hangja alapján. Dedikált példány!
1 600 HUF
1277920
14608
261
Other collectibles
Drozdy Győző: Aurora borealis. Bp., 1937, Nova Irodalmi Intézet. A szerző saját kezű ajánlásával és aláírásával. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
1 600 HUF
1288052
14609
261
Other collectibles
Tarics Péter: Magyarként a Felvidéken 1918-1993. Budapest, 1994, Püski. Kiadói papír kötésben.
1 000 HUF
1293494
14610
261
Other collectibles
Mocsáry Béláné Fáy Mária: India és Ceylon. Úti jegyzetek. Bp., 1899, Athenaeum. Dedikált. Kiadói egészvászon kötés, előzéklap kijár, kopottas állapotban.
1 000 HUF
1292533
14611
261
15000
Other collectibles
Péczeli József: Haszonnal mulattató mesék. Győr, 1788, Streibig József. Egy lapja sérült, két lap hiányzik. Kissé megviselt kartonált papírkötésben.
15 000 HUF
1293504
14612
261
Other collectibles
Tompa Mihály összes költeményei. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Második kiadás. Bp., 1906, Franklin Társulat. Kiadói egészvászon kötés, védőlap, előzéklap hiányzik, kissé kopott állapotban.
1297183
14613
261
Other collectibles
Vekerdy Tamás: A színészi hatás eszközei zeami mester művei szerint. Lélektani elemzés. Budapest, 1974, Magvető Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval.
1 000 HUF
1296740
14614
261
Other collectibles
1 200 HUF
1291827
14615
261
Other collectibles
Lengyel Zoltán: Új szabadságharc. Bp., 1906, Független Magyarország Hírlapkiadó Vállalat. Szakadozott gerincű, tűzött papírkötésben.
1289618
14616
261
Other collectibles
Martinek, Z.; Rehor, J.: Hogyan működik az óra. Bp., 1966, Műszaki Könyvkiadó. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035