Madách Imre: A civilizátor. Komédia Aristophanes modorában. [Bp.], 1946, Hungária. Sorszámozott, 55. számú, névre szóló példány. Kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
A magyar urinő. Kiadja a Holzer csász. és kir. udv. és kamarai szállító cég negyvenéves fennállásának évfordulója alkalmából. [Bp.], [1909], [Hornyánszky]. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban.
Az Erdélyi Helikon Magyarországi Barátainak aranykönyve 1937. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papírkötés, védőborítóval, gerince hiányos, kopottas állapotban.
Gál György Sándor: Hazám, Hazám, te mindenem. Bp., 1957, Móra Ferenc Könyvkiadó. A szerző saját kezű ajánlásával és aláírásával. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval.
Bárdos Lajos(szerk.): 101 magyar népdal. Karácsony Sándor és Mathia Károly közreműködésével. Átnézte és előszóval ellátta Kodály Zoltán. VI. kiadás. Bp., 1942, Magyar Cserkészszövetség. Kiadói papírkötés, gerincnél levált, szétesett állapotban.
Vitéz Várady Károly(szerk.): Csonka-Magyarország közigazgatási helységnévtára 1940. Hetedik bővített kiadás. Bp., 1940, Hornyánszky Viktor. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.