Number of items: 294

14581.

3 600 HUF
9,33
10,29

Essad bey: Mohamed. Fordította: Gergely Janka. Bp., 1935, Kosmos. 414 p. Modern műbőrkötésben..
14582.

1 200 HUF
3,11
3,43

Kiss Menyhért: Talizmán. Versek 1914-1918. Tábortűz 2. kiadása és 21 új vers. Bp., 1918, Légrády. 149 p. Kiadói papírkötésben.
14583.

1 600 HUF
4,15
4,57

Tamási Áron: Ábel Amerikában. 1934, Erdélyi Szépmives Céh. I. kiadás. Gerincén sérült hiányos, kiadói, illusztrált papír kötésben.
14584.

800 HUF
2,07
2,29

Lakatos László: A pók. Versek. Bp., 1917, Atheneum. 89 p. Kiadói papírkötésben. A fűzés sérült, emiatt több lap kijár.
14585.

1 200 HUF
3,11
3,43

Claude Farrére: Ópium. Fordította Szatmári Jenő. Békéscsaba, 1913, Tevan. 74 p. Kiadói papírborítékban
14586.

1 400 HUF
3,63
4,00

Frank Wedekind: Haláltánc. Három jelenet. Fordította Karinthy Frigyes. Békéscsaba, 1916, Tevan. 39 p. Kiadói papírborítékban
14587.

1 400 HUF
3,63
4,00

Sárosy Gyula Összes Művei II. Vegyes költemények.. Bp., é.n., Aigner Lajos.Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
14588.

2 000 HUF
5,18
5,71

Jósika Miklós: Klára és Klári. Regény az Anjou-királyok korából. Bp., 1896. Franklin. 335 p. Hozzákötve: Jósika Miklós: A mi késik, nem múlik. Bp., 1897, Franklin. 296 p. (Jósika Összes Munkái) Kiadói (Aufrecht és Goldschmied feliratú), kopottas, festett, aranyozott egészvászon kötésben.
14589.

3 000 HUF
7,77
8,57

14590.

1 000 HUF
2,59
2,86

14591.

1 200 HUF
3,11
3,43

14592.

1 200 HUF
3,11
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF