3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
Dr. Radó Polikárp: Az Ószövetség története a Szentírás alapján. Bp., 1937, Szentírás-Egyesület. Kiadói aranyozott, kissé kopottas, laza tartású egészvászon-kötésben.