Dr. Magyary-Kossa Gyula: Magyar orvosi emlékek. Értekezések a magyar orvostörténelem köréből I-IV. kötet. Bp., 1929-1940. M. Orvosi Könyvkiadó Társulat - Eggenberger. M. Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXX-CXXII-CXXVIII-CLXVIII. kötet. Egységes kiadói egészvászon-kötésben, kisebb sérüléssel a gerincen. A kötetekben több helyütt aláhúzások, bejegyzések.
A nő mint háziorvos. Az egészség ápolásának kézikönyve. Fischer-Dückelmann Anna nyomán közrebocsájtotta, előszóval és jegyzetekkel ellátta Hugonnai Vilma I-II. köt. Bp., 1907, Minerva. VIII, 447 l. 15 t.; 344 l. 17 t. A melléklet benne van. Rendkívül gazdag szövegközti képanyaggal. A táblák és a melléklet színesek. Festett, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, kifejezetten szép állapotban.
Az időjárás. Több idevágó munka nyomán összeállította Heller Ágost.. Bp., 1888, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
Reinke-Tellyesniczky: Az emberboncolástan tanulókönyve. Bp., 1919. Universitas. XV+677 p. Második kiadás! Korabeli, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, jó állapotban.
dr. Székely István: Ösztön és ész. Az állat és ember összehasonlító psychologiája I-II. Nagyvárad, 1897, Szent-László Nyomda. Korabeli kopottas, kissé foltos félvászonkötésben, az eredeti papírborítók felragasztva.
A Pesti Hírlap Könyvtára: Az élet útmutatója. 1200 oldal, 606 mélynyomású képpel, 4 térképpel, 66 szövegközti rajzzal és számos színes műmelléklettel. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kiadói, kopottas gerincű egészvászon-kötésben.
A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben, szép állapotban. A kihajtható mellékletek közül egy sérült, egy javított.
Th. H. Van De Velde: A tökéletes házasság élettana és megvalósítása. Fordította: Feldmann Sándor dr. Budapest, 1928, Rozsnyai Károly. Kiadói egészvászon-kötésben.