14331.
261. Closed Online auction
Books: Science and technology
4 000 HUF
Dimmer, F.: A szem-tükör és diagnosztikai használata. Bp., 1889, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat (A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára 59.). Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.