14256.
261. Closed Online auction
Books: Science and technology
16 000 HUF
41,45 EUR, 45,71 USD
Dr. Magyary-Kossa Gyula: Magyar orvosi emlékek. Értekezések a magyar orvostörténelem köréből I-IV. kötet. Bp., 1929-1940. M. Orvosi Könyvkiadó Társulat - Eggenberger. M. Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXX-CXXII-CXXVIII-CLXVIII. kötet. Egységes kiadói egészvászon-kötésben, kisebb sérüléssel a gerincen. A kötetekben több helyütt aláhúzások, bejegyzések.