14308.
261. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Émile Boutroux: Tudomány és vallás a jelenkori philosophiában. Bp., 1914, MTA. 433 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Mindkét előzék sérült, hiányos, a címlapról tulajdonosi bejegyzés kivakarva.