14318.
261. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 800 HUF
Flammarion Kamill: Ujabb csillagászati olvasmányok. Összes műveiből ford. Feleki József. 70 olvasmány, 52 szövegképpel és a szerző előszavával. Bp., 1897, Athenaeum. VII+457 p. Korabeli, kissé kopott félvászonkötésben. A címlaphoz tartozó "Merengés az égen" tábla hiányzik.