14259.
261. Closed Online auction
Books: Science and technology
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Reinke-Tellyesniczky: Az emberboncolástan tanulókönyve. Bp., 1919. Universitas. XV+677 p. Második kiadás! Korabeli, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, jó állapotban.