Books: Science and technology

Number of items: 143

Dr. Ordódy Márton. Sárkányrepülés. Bp., 1983, Műszaki. Kiadói papírkötésben.
14316.

800 HUF
2,07
2,29

Geszti Lajos, Horváth Károly, Karl János, Méhes Gyula, Szilády Zoltán, Varga Sándor, Zalányi Béla: A biológia magyar úttörői. Bp. Athenaeum. 236 p. Természethistória I. Korabeli félvászonkötésben
14317.

1 800 HUF
4,66
5,14

Flammarion Kamill: Ujabb csillagászati olvasmányok. Összes műveiből ford. Feleki József. 70 olvasmány, 52 szövegképpel és a szerző előszavával. Bp., 1897, Athenaeum. VII+457 p. Korabeli, kissé kopott félvászonkötésben. A címlaphoz tartozó "Merengés az égen" tábla hiányzik.
14318.

1 800 HUF
4,66
5,14

Svante Arrhenius: A világegyetem élete. Bp., 1914, Franklin. 236 p. Kiadói, sarkainál enyhén sérült, kopottas egészvászon-kötésben.
14319.

1 000 HUF
2,59
2,86

Egmont Colerus: Pythagorasstól Hilbertig. Bp., é.n., Franklin. Kiadói kopottas, foltos félvászonkötésben.
14320.

1 000 HUF
2,59
2,86

Egmont Colerus: Az egyszeregytől az integrálig. Bp., é.n., Franklin. Kiadói félvászonkötésben, borítóval.
14321.

1 200 HUF
3,11
3,43

Raoul Francé: Összehasonlító biológia. Fordította Lambrecht Kálmán. 90 képpel. Bp., é.n., Athenaeum. 244 p.Kiadói papírkötésben.
14322.

1 800 HUF
4,66
5,14

Czukor Károly: A relativitás elmélete. Bp., 1920, Dick Manó. Korabeli kopottas félvászonkötésben, az előzékeinél ragasztócsíkkal megerősítve.
14323.

2 000 HUF
5,18
5,71

14324.

1 200 HUF
3,11
3,43

14325.

3 000 HUF
7,77
8,57

1922 Taschenbuch für Keramiker, Kerámikusok zsebkönyve német nyelven, pp.:334, 16x10cm
14326.

1 000 HUF
2,59
2,86

Altmann Gyula: A takács. II. Gyapjúfestés, árszámítások. Budapest, é.n., Korvin Testvérek. Iparosok Könyvtára. Kiadói papír kötésben.
14327.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF