2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Bartucz Lajos, Cholnoky Jenő, Prinz Gyula, Teleki Pál: Magyar föld, magyar faj. IV. kötet. Bp., é. n., Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói, gerincén kissé kopottas, sérült félbőrkötésben.