1 800 HUF
Italo Balbo: Repülőrajokkal az óceánon át. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. 65 képpel és 1 térképpel. Fordította Révay József. Bp., Lampel R. Kiadói festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben. A gerincen apró sérülés.