13858. 261. Closed Online auction Books: Travelling, cities
8 000 HUF
11
0 HUF
Kenedi Géza: A Quarnero. Fiume és Abbazia. Bp., 1884, Légrády. 185 p. Színes térképmelléklettel. Korabeli, aranyozott gerincű, igényes egészvászon-kötésben. Tulajdonosi matricával.
Photo of the item taken by : sass_melinda