2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Kéz Andor dr.(szerk.): Felfedezők Lexikona. Magyar Földrajzi Társaság. Bp.,é.n., Franklin Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Gerince fakult egyébként nagyon szép állapotban