10 000 HUF
Rupp Jakab: Buda-Pest és környékének helyrajzi története. Két térképpel. Pesten, 1868. Eggenberger. X+314 p. 2 térk. Korabeli aranyozott, kissé sérült félvászonkötésben.Több lapon tulajdonosi bélyegzővel. A gerincvászon hosszanti irányban felszakadt, ezt korábban ragasztással javították, így a könyv némiképp merev tartású.