13860. 261. Closed Online auction Books: Travelling, cities
12 000 HUF
0 HUF
Somogy vármegye. [Szerk.: Csánki Dezső]. [Bp.], é. n., [Országos Monográfia Társaság] (Magyarország vármegyéi és városai 15.). Vászonkötésben, restaurált, címlapja hiányzik.
Photo of the item taken by : sass_melinda