13904. 261. Closed Online auction Books: Travelling, cities
2 400 HUF
0 HUF
Von den Steinen, Karl: Közép-Brazília természeti népei között. Bp., é. n., Lampel R. (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor