Books: Travelling, cities

Number of items: 147

György Aladár: A Föld és népei. Népszerű földrajzi és népismei kézikönyv  I. kötet. Amerika. Bp., é.n., Mehner Vilmos. Kiadói kopottas-foltos, aranyozott egészvászon-kötésben. Ajándékozási bejegyzéssel.
13867.

5 000 HUF
12,95
14,29

Keöpe Viktor: Cejlon, az Éden szigete. Bp., é. n., Franklin (A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára). Kopott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13868.

4 000 HUF
10,36
11,43

Germanus Gyula: Kelet varázsa. Bp., 1984, Magvető Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13869.

1 000 HUF
2,59
2,86

Tatabánya története I-II. szerk. Gombkötő-Horváth-Ravasz-Rozsnyói-Szántó. Tatabánya, 1972, Tatabányai Városi Tanács VB. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
13870.

2 400 HUF
6,22
6,86

13871.

1 400 HUF
3,63
4,00

Sten Bergman: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította: Dr. Cholnoky Béla. 70 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, a gerinc alul hosszanti irányban 5-6 centiméternyire felszakadt.
13872.

1 200 HUF
3,11
3,43

Italo Balbo: Repülőrajokkal az óceánon át. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. 65 képpel és 1 térképpel. Fordította Révay József. Bp., Lampel R. Kiadói festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben. A gerincen apró sérülés.
13873.

1 800 HUF
4,66
5,14

13874.

1 800 HUF
4,66
5,14

Emil Ludwig: A Nilus Egyiptomban. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben.
13875.

1 200 HUF
3,11
3,43

Bartucz Lajos, Cholnoky Jenő, Prinz Gyula, Teleki Pál: Magyar föld, magyar faj. IV. kötet. Bp., é. n., Magyar Királyi Egyetemi Nyomda.  Kiadói, gerincén kissé kopottas, sérült félbőrkötésben.
13876.

2 000 HUF
5,18
5,71

Johnson, Martin: A kannibálok szigetén. [Bp.], é. n., Dante (A világ körül. Útirajzok - útikalandok). Kicsit kopott vászonkötésben, gerincén szakadással, egyébként jó állapotban.
13877.

1 400 HUF
3,63
4,00

Sven Hedin: Ázsia szívében. Tízezer kilométernyi úttalan utazás. 1-2. köt. Bp., 1906, Lampel. Első kiadás! Kopottas kiadói egészvászon sorozatkötésben.
13878.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF