Rexa Dezső: Margitsziget. Bp., 1940, Officina. 111 oldal, 4 db szines fotó , valamint az 57. oldaltól a 104. oldalig fekete-fehér képtáblák. Kiadói aranyozott vászonkötésben. A kötet alulról vizet kapott, ennek halvány nyomai több lapon is felfedezhetőek, a hátsó tábla emiatt kissé foltos.
Budapest képes lexicona. Kézikönyv Budapest összes tudnivalóiról. Szerk.: Hell Lajos. 1. köt. Bp., 1939, Viktória Nyomda. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Darnay-Dornyay Béla, Zákonyi Ferenc: Balaton. Útikalauz. Bp., 1957, Sport Lap- és könyvkiadó. Kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
De Agostini, Alberto M.: Tíz esztendő a Tűzföldön. Bp., é. n., Lampel R. (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, gerincén sérüléssel, egyébként jó állapotban.
Savoyai Lajos Amadé: A Ruvenzori. A keletafrikai nagy tavak hegyóriásának kikutatása és csúcsainak első megmászása. Bp., é. n., Lampel R. (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit laza, kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben.
Gubányi Károly: Ausztrália. Bp., é. n., Lampel R. (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Stein Aurél: Homokba temetett városok. Bp., é. n., Lampel R. (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Pfizenmayer, E. W.: Kelet-Szibíria ősvilága és ősnépei. Bp., é. n., Lampel R. (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit laza, kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.