Books: Travelling, cities

Number of items: 147

Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel és Wodianer. Aranyozott kiadói vászonkötésben. Kopott
13940.

1 000 HUF
2,59
2,86

13941.

2 800 HUF
7,25
8,00

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Up de Graff, F. W.: Az Amazonasz őserdeiben. 58 képpel, térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Laza aranyozott vászonkötésben. Kopottas, foltos fedőborítóval.
13942.

1 800 HUF
4,66
5,14

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Vörös Márton - A szerencsés expedíció Bp., Lampel és Wodianer Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, hátul kis folttal
13943.

1 800 HUF
4,66
5,14

Sven Hedin: Ázsia szívében. Tízezer kilométernyi úttalan utazás. 1-2. köt. Bp., 1906, Lampel. Első kiadás!  Gazdagon díszített, aranyozott vászonkötésben gerincen egy két kopással
13944.

2 400 HUF
6,22
6,86

13945.

3 000 HUF
7,77
8,57

13946.

3 000 HUF
7,77
8,57

2 db könyv-Woerl's Führer durch Tirol und die angrenzenden Gebiete. Leipzig, Woerl's Reisebüchverlag; Leo Woerl: Illustrierter Führer durch die Kgl. Haupt- und Residenzstadt München und Umgebung. Leipzig, Woerl'S Reisebücherverlag. Kiadói papírkötés, celluxszal javított, kopott állapotban / paperback, damaged condition
13947.

1 600 HUF
4,15
4,57

Hans Wödl: Führer durch  die Schladminger Tauern. Wien, 1924, Artaria. Kiadói egészvászon-kötésben. Számos képpel, térképpel.
13948.

1 800 HUF
4,66
5,14

Karl Baedeker: Oberitalien mit Ravenna, Florenz und Livorno. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1911, Verlag von Karl Baedeker. Kiadói aranyozott vászonkötésben, gerincén kissé sérült. Közel 70 térképpel.
13949.

2 000 HUF
5,18
5,71

Kertész József: Az Óceán foglyai. Valóban megtörtént tengerészkaland. Bp. é.n. Stádium 146 p. Kiadói aranyozott, kopottas egészvászon-kötésben.
13950.

1 800 HUF
4,66
5,14

Josef Frank: Vadnyugat úttörői. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott, kissé laza félvászon-kötésben.
13951.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF