Art-ceramics
Number of items: 38
1255561
11075
261
Art-ceramics
Goebel (1944-49) kéményseprő fiúcska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10x11cm
4 000 HUF
1290333
11076
261
Art-ceramics
Díszes kerámia kancsó "A. 1898 B." felirattal, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 23 cm
5 000 HUF
1296224
11077
261
Art-ceramics
Retró mázas kerámia váza, száján apró lepattanással, m: 31 cm
1296264
11078
261
Art-ceramics
Anton Tschinkel kerámia bonbonier tetővel, repedéssel, jelzett, 11x7x9 cm
1 200 HUF
1296654
11079
261
Art-ceramics
Népi mintás kerámia butykos, hibátlan, jelzett, 24x10x6 cm
1 000 HUF
1296563
11080
261
Art-ceramics
Kerámia vajtartó üveg betéttel, csorbával, d: 14 cm, m: 13 cm
1 200 HUF
1256559
11081
261
Art-ceramics
Jelzett kerámia gyermekpár, kerámia, apró lepattanással, 18x11cm
1 000 HUF
1256679
11082
261
Art-ceramics
Karlschuhe kerámia tál "Herha-Dauer-Schuh felirattal, hibátlan, d:30cm
1 000 HUF
1256677
11083
261
Art-ceramics
Pajzs jelzéssel retró kerámia hamuzó, hibátlan, 8x8cm
1 000 HUF
1256557
11085
261
Art-ceramics
Ulmer keramik váza, kézzel festett,jelzett, máz alatti repedéssel, 12x9cm
1287117
11086
261
Art-ceramics
Jelzett Iparművészeti Vállalatos korsó, mázas kerámia, hibátlan, m:16,5 cm
2 000 HUF
1295723
11087
261
Art-ceramics
Udvarlás, antik festett fali tál, apró kopásnyommal, d: 50 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m