11108. 261. Closed Online auction Art-ceramics
8 000 HUF
0 HUF
Goebel kisfiú esernyővel és táskával, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, kis lepattanással, m: 15,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván