11151. 261. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 600 HUF
19
0 HUF
Eton mintás Herendi csésze+alj, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, d: 7,5 ill. 11 cm
Photo of the item taken by : sass_melinda