11127. 261. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
3 000 HUF
0 HUF
Lahore mintás Herendi asztali váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 15,5 cm
Photo of the item taken by : ttg