Number of items: 96
1223605
11163
261
3400
Other collectibles
Fábián Rózsa (1929): Téli séta VII. Hollóházi porcelánkép, bőr keretben 18x15 cm
3 400 HUF
1294741
11164
261
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 30 cm
9 000 HUF
1294955
11165
261
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tégely, matricás, hibátlan, jelzett, m: 5,5 cm, d: 6 cm
3 000 HUF
1297061
11166
261
6500
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tégely, tálka és kép, 3 db, matricásak, jelzettek, 6x6, 8x9 és 14x13 cm
6 500 HUF
1296873
11167
261
Other collectibles
Hollóházi Erika mintás porcelán teás készlet(6 csészével, teáskannával, kiöntővel, cukortartóval) süteményes tálakkal, tállal, matricás, jelzett, az egyik tetőn minimális lepattanással
10 000 HUF
1296495
11168
261
Other collectibles
Hollóházi porcelán róka, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 7,5 cm
1290694
11169
261
Other collectibles
Aquincum porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, jelzett, 12x9 cm
1 800 HUF
1295074
11170
261
Other collectibles
Drasche virág mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 20×8 cm
1 000 HUF
1296544
11171
261
Other collectibles
Drasche őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
1295289
11172
261
Other collectibles
Kalocsai hamuzó tálka (2db), kézzel felett, jelzett, hibátlan, d:10 cm (2×)
1 200 HUF
1195579
11173
261
Other collectibles
Drasche ágytál, fehér mázas, jelzett, hibátlan, 52×27 cm
2 000 HUF
1275105
11174
261
Other collectibles
Schumann Bavaria kis kaspó, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:13 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m