5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
1939 Tiszteletteljes Folyamodása a Magyar Izraelita Vallásfelekezet Törvényes Képviseleti Szerveinek ,,a zsidók közéleti és gazdasági korlátozásáról szóló 702. sz. törvényjavaslat" tárgyában. Az országgyűlésnek szóló tiltakozó memorandum a készülő második zsidótörvény ellen. A hajtogatás mentén sérült