10130. 261. Closed Online auction Paintings and graphics
50 000 HUF
0 HUF
Herpai Zoltán (1951-2011): Várakozás. Olaj, farost, jelzett, apró festéklepattanással, fa keretben, 80×60 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván